dlaczego warto

Ukończenie programu otwiera drzwi do pracy w środowiskach, gdzie jedną z podstawowych wartości są relacje. To dlatego założyciele szkół autorskich, alternatywnych i progresywnych z przyjemnością spotykają się z naszymi absolwentami i absolwentkami.

opinie uczestników:

„Life changing experience…❤️ Polecam każdemu komu bliskie jest podmiotowe traktowanie wszystkich ludzi, wspieranie dzieci, podróże wgłąb siebie i współtworzenie najfajniejszej społeczności na świecie”

Ania Michalak

„Akademia Wychowawców to jeden z moich milestones’ów w życiu, to coś jak czerwona pigułka w Matrixie dla mnie przynajmniej 🙂 Polecam wszystkim, którym bliska jest wolność i miłość”

Magda Musielak

„Naprawdę, fajna, wartościowa, mądra, radosna, twórcza, kształtująca współpracę, pielęgnująca dobrą komunikację i wspierająca w odkrywaniu siebie. Jeśli jeszcze ktoś nie przeżył bullerbynowej przygody to zapewniam, że jest to krok więcej niż milowy, na ścieżce własnego rozwoju w pracy z dziećmi.”

Agnieszka Witkowska

„Akademia zapewnia rozwój osobisty i zawodowy, przyjemne z pożytecznym, a pożytek całościowy. Szkolenie w Akademii zmienia na całe życie, zmiany w wielu obszarach – głównie relacji – z dziećmi, dorosłymi i przede wszystkim z samą sobą. Wzmacnia i łączy. Polecam z całego serca”

Ania Nowicka